Betebet finansal işlemler kullanıcıların oyunlardan sonra en çok merak ettikleri alanı oluşturuyorlar. Çünkü para yatırma ya da para çekme konusunda tüm işlemler bu departman üzerinden ilerliyor. Resmi blogumuz olan betebettr.com’da sizlerle para yatırma ve çekme konusundaki tüm detayları en ince ayrıntısına kadar paylaşmaya çalışacağız.

betebet giris

Betebet Para Yatırma Yöntemleri

Betebet para yatırma konusunda tüm kullanıcılara hitap edebilmek adına çok fazla alternatif sunuyor. Bu sayede kullanıcılar kendilerine en uygun para yatırma yöntemini seçerek işlem yapabiliyorlar. Para yatırma işlemleri, para yatırma yöntemine göre genellikle anında tamamlanıyor. Yani para yatırma işlemi yaptıktan sonra en fazla 1 – 2 dakika içerisinde yatırım tutarınızı hesabınızda görebiliyorsunuz. Aşağıdaki tabloda tüm para yatırma yöntemleri, limitleri ve süreleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 1. Papara Hız: Papara hız yönteminde para yatırma limiti 20 TL – 50000 TL arasındadır. Yatırma işlemi anında gerçekleşirken herhangi bir işlem masrafı bulunmamaktadır. Papara en güvenilir para yatırma yöntemlerinden biridir. Papara hız yönteminin özelliği yatırım esnasında kullanıcı adı ve şifrenizi girerek anlık işlem yapabilmenizdir.
 2. Payfix: Payfix yöntemiyle para yatırırken alt limit 25 TL, üst limit 50000 TL’dir. Yatırım işlemi anında gerçekleşirken hesap işletim ücreti bulunmamaktadır.
 3. Papara Key: Papara Key yöntemi, tıpkı papara ile yatırma yöntemi ile gerçekleşmektedir. Yatırım yaparken alt limit 20 TL üst limit 50000 TL’dir. İşlem anında gerçekleşir, Diğer papara yöntemlerinden farkı işlemlerin betebet canlı destek aracılığıyla yapılmasıdır. Hesap işletim ücreti bulunmamaktadır.
 4. Anında Havale: Betebet’e para yatırırken kullanılan bir diğer yöntem anında havale yöntemidir. Bu yöntem genellikle ön ödemeli kartlar ya da papara hesabı kullanmayan kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcılar banka hesaplarından havale yöntemiyle direkt para yatırabilirler. Alt limit 50 TL, üst limit 20000 TL olarak belirlenmiştir. Yatırım işlemleri yaklaşık 5 – 10 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Masraf ücreti bulunmamaktadır.
 5. Envoy Hızlı Havale: Envoy havale aracı bir firmayla gerçekleştirilen para yatırma işlemidir. Havaleler direkt olarak betebet adına kayıtlı banka hesapları yerine envoy üzerinden iletilmektedir. İşlemler anında gerçekleşirken, para yatırma limitleri 100 TL – 5000 TL arasında yer almaktadır. Herhangi bir işlem ücreti bulunmamaktadır.
 6. Para Öde: Para öde bir dijital cüzdan uygulamasıdır. Tıpkı papara gibi bir çalışma mantığı bulunmaktadır. İşlemler anında gerçekleşirken 50 TL – 50000 TL arasında para yatırma limiti bulunmaktadır. Herhangi bir masraf söz konusu değildir.
 7. RocketPay: Rocketpay yurtdışı menşeili bir dijital cüzdan uygulamasıdır. İşlem süresi diğer yöntemlere göre biraz uzundur. 5 – 30 dakika arasında tamamlanan para yatırım işlemlerinde alt limit 50 TL, üst limit 50000 TL’dir.
 8. Jet QR: İnternet bankacılığı uygulamanızda yer alan QR kodu kullanarak banka hesabınızdan yapacağınız yatırım işlemidir. Bu yöntemde alt limit 20 TL, üst limit 5000 TL’dir. İşlemler 1 – 30 dakika arasında tamamlanmaktadır.
 9. PayzNet: Payznet tüm kredi kartlarıyla ödeme yapabileceğiniz bir yatırım aracıdır. Bu işlem sırasında hesaplarda bir miktar kesintiler olmaktadır. Kredi kartıyla yapabileceğiniz yatıırm limitleri 50 TL – 2000 TL arasında değişmektedir. İşlemler genellikle 10 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.
 10. ATM / Cep Bank: Sitemize ATM üzerinden ya da cepbank aracılığıyla yatırım yapabilirsiniz. Bu yöntemde para yatırma limitleri 20 TL ile 1000 TL arasındadır. İşlem süresi 1 – 30 dakika arasında yer alırken, herhangi bir işletim ücreti bulunmamaktadır.
 11. Ozmopay: Ozmopay ön ödemeli bir kart sistemidir. Yani yalnızca yüklediğiniz kadar harcayabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemi kullanarak sitemize 10 TL – 50000 TL arasında anında yatırım yapabilirsiniz. Bu işlemler için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 12. Astropay: Astropay betebet’in iş ortaklarından biridir. Astropay ön ödemeli bir kart sistemi olmakla birlikte anlık işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemle yapılan yatırımlarda alt limit 1 TL, üst limit ise 500 TL’dir. Herhangi bir işlem ücreti bulunmamaktadır.
 13. EcoPayz: EcoPayz betebet’in finansal işlemler kısmında ortaklık yürüttüğü bir başka firmadır. Ön ödemeli bir kart sistemi olan Ecopayz’de  para yatırma limitleri 30 TL – 10000 TL arasında değişmektedir. Yatırım tutarınız anında hesabınıza yansır.
 14. Jeton: Gerek Türkiye’de gerekse dünyada en çok kullanılan ön ödemeli kart sistemlerinden biridir. Jeton ön ödemeli kart sistemiyle yapacağınız yatırımlarda, yatırım tutarınız anında hesabınıza yansır. Yatırım alt limiti 20 TL üst limiti ise 50000 TL’dir.

Betebet Nasıl Para Yatırılır?

betebet para yatırma

Betebet’e para yatırmak için üst menüde bulunan para yatırma linkine tıklayabilirsiniz. Ardından karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir. Ekranda hangi yöntemle yatırım yapmak istiyorsanız o yönteme tıklamalısınız. Ardından yapacağınız işleme göre sistem sizi otomatik olarak yönlendirecektir.

Betebet Para Çekme Yöntemleri

Betebet para çekme yöntemleri her  ne kadar para yatırma yöntemlerinde olduğu kadar fazla alternatife sahip olmasa da rakiplerine kıyasla oldukça fazla yöntemi barındırıyor. Kullanıcılarımız için alt ve üst limitleri elimizden geldiğince kullanıcıların faydasına olacak şekilde düzenlemeye çalışıyoruz.  Aşağıdaki listede tüm para çekme yöntemlerini, limitlerini ve sürelerini inceleyebilirsiniz.

 1. Banka Transferi: Sitemizden banka transferi yöntemiyle para çekmek oldukça kolaydır. Para çekerken en az 100 TL en fazla 10000 TL olarak çekim yapabilirsiniz. İşlemler en geç 2 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Ekstra bir masraf ödemeniz gerekmez. 24 saat tamamlandığında 2. çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Papara: Betebet’te çekim yapmak isteyen kullanıcıların en çok kullandığı para çekme yöntemi paparadır. Bu yöntemle çekim işlemlerinde alt limit 100 TL, üst limit 10000 TL olarak belirlenmiştir. İşlemler genellikle 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.
 3. Payfix: Sitemizden payfix aracılığıyla para çekmek isteyen kullanıcılar için alt limit 100 TL, üst limit 10000 TL  olarak belirlenmiştir. İşlemler 10 – 60 dakika arasında tamamlanmaktadır. Herhangi bir işlem ücreti bulunmamaktadır.
 4. Para Öde: Para öde ön ödemeli cüzdan yönteminde de para çekme limitleri 100 TL – 10000 TL aralığındadır.  İşlem süresi genellikle 30 dakikadır. Ancak yoğun zamanlarda süre biraz uzayabilir. İşlem ücreti bulunmamaktadır.
 5. RocketPay: Rocketpay aracılığıyla yapılan çekim işlemlerinde limitler 100 TL – 10000 TL arasında değişmektedir. İşlemler genellikle 30 – 120 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.
 6. Kredi Kartı: Sitemizden kredi kartı hesaplarınıza da para çekme işlemi yapabilirsiniz. 100 TL – 10000 TL arasında günlük çekim limitiniz bulunmaktadır. İşlemler 15 – 60 dakika arasında tamamlanır.
 7. BTC: Bitcoin yöntemi yine sitemizde en çok kullanılan para çekme yöntemleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda en üst limit bu yöntemde bulunmaktadır. BTC yöntemiyle para çekme işlemlerinde belirlenen limitler 100 – 250000 TL arasında değişmektedir. İşlemler en geç 1 saat içerisinde tamamlanmakta ve BTC cüzdanına aktarım sağlanmaktadır.
 8. EcoPayz: Bu yöntemde tıpkı diğer yöntemler gibi 100 TL – 10000 TL aralığında limitlendirmeye tabidir. İşlemler en geç 30 dakika içerisinde tamamlanır. İşlem ücreti bulunmamaktadır.

Betebet Para Çekme Nasıl Yapılır?

Betebet para çekme işlemi için, yine üye giriş yaptıktan sonra üst menüden para yatırma linkine tıklamalısınız. Açılan ekranın sol tarafında para çekme linki bulunmaktadır. Buraya tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Ekrandan kendinize en uygun para çekme yöntemini seçerek yönergeleri takip etmeniz durumunda çok kısa bir süre içerisinde para çekme işlemini tamamlayabilirsiniz.

betebet para çekme

Betebet Finansal İşlemlere Yardımcı Linkler

Betebet finansal (para yatırma ve çekme) işlemleri gerçekleştirebilmek için bazı bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Örneğin para yatırabilmek için öncelikle sitemize betebet giriş linki üzerinden giriş yapmalısınız. Ardından eğer kullanıcı değilseniz betebet kayıt başlığındaki yönergeleri inceleyerek kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemler tamamlandığında üye giriş yapmalı ve finansal işlemleri gerçekleştirmelisiniz.

Ödeme yaptığınız dekontoları saklamanızda fayda var. Yaşanacak tüm aksiliklerde canlı destek ekibimizle iletişime geçerek göndereceğiniz kanıt niteliğindeki dekontolar sorunlarınızın daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır. Ayrıca
[email protected] mail adresi üzerinden de tüm sorunlarınızı kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Betebet Finansal İşlemler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir